HR projektvezető - Tatabánya

Pozíció leírása

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési projektek vezetése
  • Aktív kapcsolattartás a cég partnereivel és a kölcsönzött munkavállalókkal (létszámigények, dolgozói munkaidő adatok egyeztetése, bérlaposztás, kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos problémáinak kezelése)
  • Részvétel a munkaerő-toborzásban és a kiválasztásban a partnerek igényeinek megfelelően (interjúk, tesztek lebonyolítása)
  • Bérszámfejtés munkájának támogatása, társosztályokkal való együttműködés
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen vagy TB- és bérszámfejtésben szerzett többéves tapasztalat
  • Munka törvénykönyvének naprakész ismerete
  • MS Excel és Word magas szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű, magabiztos angol vagy ukrán (orosz) nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Rugalmas munkaidő vállalása

Előny:

  • Multinacionális vállalatnál vagy munkaerő-kölcsönzési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú HR vagy közgazdasági végzettség

 A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű, változatos feladatok
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Céges telefon és laptop

 A munkavégzés helye:

Tatabánya

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. tatabányai irodájába keres munkaerő-kölcsönzési területre akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a  e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2020-07-06