Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében található partnercégünk keresi angol nyelvtudással és vállalati oldalon szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársát.

HR specialista

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Toborzási és kiválasztási folyamat irányítása
  •        Kapcsolattartás közép és felsőfokú tanitnézményekkel
  •        Éves oktatási terv összeállítása, megvalósulásának nyomon követése, külső képzések koordinálása
  •        Részvétel a szervezetfejleztési, teljesítményértékelési feladatok végrehajtásában
  •        Részvétel a juttatási rendszer fejlesztésében
  •        Vállalati újság, közösségi oldalak szerkesztése
  •        Humánolitikával kapcsolatos szabványműveleti előírások elkészítése, módosítása, azokból oktatások tartása
  •        Statisztikák, riportok, elemzések készítése

Amivel mindenképpen rendelkezned kell:

  •        Felsőfokú végzettség
  •        Vállalati oldalon szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  •        Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  •        Megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  •        Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  •        Jó problémamegoldó és tárgyalási készség
  •        Számítógépes ismeretek

Amivel jutalmazzuk a tudásod:

  •        Versenyképes juttatási csomag
  •        Stabil vállalati háttér
  •        Hosszútávú munkavégzés
  •        Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  •        Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-10-18