INTERNAL CONTROL ASSZISZTENST KERES EGY IGAZÁN NEVES CÉG!

Címkék

Diákmunka

Rövid összefoglaló

Irodai adminisztráció, Recepció, Ügyfélszolgálat, Egyéb munkák

Elvárások

• Magabiztos angol és magyar nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, • Végzős vagy utolsó előtti éves MA vagy BSC képzésen (közgazdaságtan, vagy üzleti szak előny), • MS Office részletes ismerete, Excelben való kiemelkedő jártasság, • Erős analitikus készségek, • Magas etikai elvek és önálló ítélőképesség, • Megbízhatóság, • Asszertív kommunikáció. Előny: • OPS (Operations) standardjainak ismerete, • Folyamatorientált gondolkodás, • Tájékozottság Operational Excellence (működési kiválóság) terén, • Alapvető pénzügyi analízis elkészítésében szerzett jártasság.

Feladatok

• Speciális tranzakciók monitorozása az éttermek és kávézók Business Intelligence programjának segítségével, • Havi riportok készítése a vezetőség részére, • Rendszeres kockázatelemzések készítése, • Figyelmeztető levelek küldése az éttermek és kávézók menedzsereinek a speciális tranzakciókkal kapcsolatban, • Az Internal Control menedzserek költségszámláinak feldolgozása és elszámolása.

Mit ajánlunk?

Bruttó 1400 Ft/óra

Extra

Amit ajánlunk: • Barátságos, saját értékeken alapuló munkakörnyezet, • Rugalmas munkaidőbeosztás, céges laptop, amivel bármikor, bárhonnan tudsz dolgozni, • Kreatív környezetben elkötelezett és lelkes emberekkel dolgozhatsz.

Egyéb információ

Legalább heti 20 óra/heti 2 nap munkavégzés.

Kategória:

Adminisztráció/Irodai munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-30