Kedves Mérnök Jelölt! Ha Pest megyében keresel munkát, de nem szeretnél a belváros zajos forgatagában dolgozni, jó helyen jársz! Elektronikai termékeket gyártó partnercégünk főként az autóipar, az egészségügy és a mezőgazdaság számára állít elő alkatrészeket. Ha felkeltettem az érdeklődésedet, jelentkezz partnerünkhöz, mint

Ipari Mérnök

Amit biztosan tudni szeretnél a feladatokról:

  • A gyártási folyamatok biztonságos működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Folyamatos fejlesztések megvalósítása, ezzel is csökkentve a folyamatkieséseket (KPI)
  • A termelékenység növelése és a minőség javítása, valamint a felesleges költséges minimalizálása
  • A termelés proaktív támogatása a legfrissebb dokumentációval, szükséges eszközökkel, gépekkel és szoftverekkel
  • Hibák és problémák elemzése – belső hibák és kiesések, OQC találatok, vagy vevői visszajelzések –, gyökérokok megtalálása, az FMEA és a CP frissítése
  • Termékhiba analízisében való részvétel
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, gépek, eszközök beszerzésében való aktív részvétel
  • A vállalati irányelveknek, politikának és szabványoknak való megfelelés biztosítása (ISO/ESD és Safety)

Téged várunk, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1 év tapasztalatod van elektronikai és ESD területen
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt
  • 3 év tapasztalatot szereztél mérnökségi területen
  • Magas problémamegoldó képesség és precíz, pontos munkavégzés jellemez

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria
  • Bejárás támogatás
  • Folyamatos képzések, tréningek, fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét környéke

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el magyar és angol nyelvű pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Ipari mérnök

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01