IT Operátor - Mór

Pozíció leírása

Feladatok:

  • A vállalati IT infrastruktúra folyamatos üzemeltetésének biztosítása
  • Teljeskörű IT support, a termelés és felhasználók támogatása
  • A számítógépes infrastruktúra rendelkezésre állásának és a termelési rendszerek  folyamatos működésének biztosítása (helyi szerverek, munkaállomások, network router-ek, szkennerek, nyomtatók)
  • Hibaelhárítás, a felmerülő problémák hatékony megoldása
  • Rendszergazdai teendők ellátása, külső és belső felhasználók támogatása
  • Asset management és Remedy folyamatos nyomon követése, aktualizálása

 Elvárás:

  • Informatikai végzettség
  • Legalább 1 év termeléstámogatási tapasztalat (IT-oldalról)
  • Wintel környezetben szerzett széleskörű HW/SW tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előny:

  • Sharepoint vagy egyéb hasonló Microsoft által fejlesztett rendszer ismerete
  • IPT kommunikációban szerzett tapasztalat
  • Unix/Linux ismeret

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Mór

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a 02858@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20/278-56-61-es mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2020-07-06