Junior Szállítói számlakezelő munkatárs német nyelvtudással - 52211

kommunikációképes, aktív német nyelvtudás, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, ügyfélközpontú hozzáállás, nagyfokú problémamegoldó készség és proaktivitás. SSC környezetben hasonló területen szerzett tapasztalat, felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség, középszintű angol nyelvtudás, ticketing rendszer ismerete. versenyképes fizetés, hosszútávú szakmai és személyes fejlődési lehetőség, dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel, stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Elvárások

kommunikációképes, aktív német nyelvtudás, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, ügyfélközpontú hozzáállás, nagyfokú problémamegoldó készség és proaktivitás.

Feladatok

német nyelvű fizetési felszólítások feldolgozása, rögzítése ticketing rendszerben, német nyelvű szállítói számlák rögzítése, kontírozása, ellenőrzése, könyvelése, havi, negyedéves, éves zárásban való részvétel, szállítói törzsadatok naprakészen tartása, ellenőrzése, folyamatok fejlesztésében való együttműködés.

Mit ajánlunk?

versenyképes fizetés, hosszútávú szakmai és személyes fejlődési lehetőség, dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel, stabil, nemzetközi hátterű vállalat. Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Extra

SSC környezetben hasonló területen szerzett tapasztalat, felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség, középszintű angol nyelvtudás, ticketing rendszer ismerete.

Egyéb információ

Német tulajdonú, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális parnterünk bővülő professzionális csapatába keresünk munkatársat junior Szállítói számlakezelő pozícióba.

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2020-10-25