Karbantartás műszakvezető - Mór

Pozíció leírása

Feladatok:

  • Karbantartói feladatok szervezése, irányítása, szakmai tevékenységek összehangolása
  • Hegesztő, lakatos, villanyszerelő, esztergályos szakterületek irányítása
  • Napi munkafeladatok kiosztása és ellenőrzése
  • A kivitelezés során a minőségi követelmények betartása
  • Hibaelhárítási feladatok megszervezése
  • Tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség
  • 5 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Legalább 1 éves tapasztalat kisebb létszámú csoportok irányításában
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Magas fokú precizitás, önállóság, problémamegoldás
  • Számítógép felhasználói szintű használata, (Excel, Outlook) programok ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Színes, változatos munka
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés és vonzó juttatási csomag és a munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Fejér megyei autóiparban tevékenykedő Partneréhez keres karbantartás műszakvezető kollégát!

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 02866@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál a +36 20-911-5756-os mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-07-06