Karbantartó Maglódon

Szeretsz automatizált gépekkel dolgozni? – LEGYÉL KARBANTARTÓ! Szeretnél önálló szakmai döntéseket hozni? - A CSAPATUNK TAGJA VAGY! Szereted a termelés kihívásait? – NÁLUNK A HELYED! Szeretnél robotokkal is ismerkedni? – ITT MEGTANULHATOD!

Elvárások

  • Fontos számodra a szakmai fejlődés
  • Ismerd a pneumatikus rendszereket
  • Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezz
  • Szeretnél egy támogató, tudásmegosztó csapat része lenni

Feladatok

  • Automatizált PLC vezérelt gyártóberendezések és gépek megelőző karbantartása, rendelkezésre állásának biztosítása
  • Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
  • Új gyártógépek üzembe helyezésének támogatása
  • Szerszámok, műszaki eszközök javítása, karbantartása, felújítása, módosítása
  • Állapotvizsgálatok elvégzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, eszközök, szerszámok rendelés

Mit ajánlunk?

  • Érdekes, változatos feladatok minőségi eszközökkel és nemzetközi szintű környezetben
  • Színvonalas szakmai képzések, egyéni fejlődés támogatása
  • Versenyképes bérezés
  • Gazdag választékú cafetéria csomag
  • Bónuszok
  • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás, önállóság a szakmai csapat tagjaként

Extra

  • Munkavégzés helye: Maglód
  • Műszakrend: Több műszak

Egyéb információ

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-05-07