Karbantartó (Nyírbátor)

Kozmetikai termékek gyártásával foglalkozó partnercégünk számára azonnali kezdéssel KARBANTARTÓ munkatársakat keresünk Nyírbátorba!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Műszaki meghibásodások elhárítása, a gépészeti berendezések javítása, szerelési feladatok ellátása, valamint megelőző karbantartási munkálatok végzése.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Jártasság műszaki területen

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Akár azonnali kezdést egy stabil és megbízható munkahelyen
  • Utazási költségtérítés 18 Ft/km
  • Cafeteria 25.000 Ft/hó
  • Ingyenes céges buszjáratok

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal
  • Műszakrend: 3 műszakos, 8 órás munkarend (06:00-14:00, 14:00-22:00 és 22:00-06:00 óráig)
  • Munkavégzés helye: Nyírbátor
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk jelentkezését önéletrajza feltöltésével alább!

További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 505 0216

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-07-05