Karbantartó - Sárvár

Pozíció leírása

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség (elektroműszerész, mechanikai műszerész, géplakatos…)
  • Pontos, precíz munkavégzés, rugalmasság, megbízhatóság

 Előny:

  • Hasonló munkakörben vagy húsiparban szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek

 Feladatok:

  • Üzemzavarok gyors és szakszerű elhárítása
  • Termelő berendezések javítása, időszakos ellenőrzése, karbantartása
  • Javításokhoz, felújításokhoz szükséges alkatrészigények felmérése
  • Üzemi alkatrész raktár készletszintek optimális szinten tartása
  • Karbantartási rendszer fejlesztésében való aktív részvétel

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • 44%-os műszakpótlék
  • Negyedéves vállalati bónusz bérként
  • Negyedéves gyári bónusz bérként
  • 8 órás, 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

Sárvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország egyik legjobb húsipari cégéhez toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a 02720@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2020-03-05