Karbantartó Technikus

Neves partnerünkhöz keresünk munkavállalókat karbantartó technikus – mérnökségi technikus pozícióba.  Egy igazi nemzetközi cégről van szó, amely több mint 30 országban van jelen ~200.000 munkavállalóval. A professzionális szakmai háttér és az innováció az, ami igazán sikeressé teszi a vállalatot. Most te is a részese lehetsz ennek a sikernek!

Ha van műszaki érzéked és érdekel a szakma, akkor tiéd a pálya!

A feladataid a következők lesznek:

  • Automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen
  • A gépekhez tartozó karbantartási, és technológiai dokumentációk pontos vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel, gyártósori mérnökkel
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások (cafetéria, bónusz)
  • Minőségi munkakörnyezet, stabil, multinacionális nagyvállalati háttér
  • Céges buszjáratok több irányból

Amit elvárunk:

  • Középfokú műszaki végzettség

Előnyt jelent számodra:

  • A tapasztalat, de ne ijedj meg! Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Ha az olvasottak felkeltették az érdeklődésed, és a leírásból magadra ismertél, akkor Jelentkezz!

A lenti űrlapon add meg az elérhetőségeidet, csatolj egy önéletrajzot és nyomj a “Küldés” gombra.

Ha személyesen szeretnél velünk beszélni, akkor kollégánk a 06 20 234 6818 -es telefonszámon várja hívásodat munkanapokon reggel 8 és 16 óra között.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-04