Key Account Manager - Baranya megye

A Viapan Group Magyarország meghatározó Humán Erőforrás Tanácsadó cége, Key Account Managert keres saját csapatába!

Adott egy erős és egyre növekvő HR szolgáltató, a Viapan Group. Partneri kapcsolataink kiszélesítése és szolgáltatásaink értékesítése céljából számítunk leendő munkatársunkra!

Feladatok:

  • Tárgyalásokon való részvétel, megállapodások, szerződések aláírása.
  • Fontos, hogy jól és hatékonyan tudd tartani a kapcsolatot partnercégeinkkel, annak érdekében, hogy megtaláljuk nekik a kívánt munkaerőt. ( felnőtt, diák, nyugdíjas, szakképzet vagy szakképzetlen stb.)
  • Ehhez a pozícióhoz elengedhetetlen, hogy munkatársunk nyomon kövesse a piacot.
  • Információkat gyűjtsön és azokat asszertíven kezelje és továbbítsa a szervezet felé.
  • Ezen kívül fontos a meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és az új potenciális partnerek felkutatása.
  • Hiszünk a belső kommunikáció erejében, ezért lehetőleg napi szinten beszámolunk egymásnak az tervezett feladatokról, kihívásokról. és problémamegoldásokról.
  • A Viapan Groupnál nagy energiákat mozdítunk, ha a kollégák képzéséről van szó.
  • Szeretnénk, ha Te is partner lennél ebben! Mindent megteszünk, hogy szakmailag és emberileg is fejlesszük egymást, valamint jól kitanítunk a cég tudnivalóiból, hogy bármikor hitelesen tudj Rólunk beszélni.

Az ideális jelölt:

  • Csapatunk elhivatott a poraktivitás, az önálló munkavégzés, a pozitív hozzáállás és a megbízhatóság vonalon.
  • Az új kollégának is elengedhetetlen ismérvei kell, hogy legyenek, legyen szó salesről, vagy akár ügyfél kezelésről.
  • Jó, ha van diplomád! Előnyt jelent közgazdász végzettség vagy bármilyen humán erőforrás tanulmány. Bank és biztosítás területen szerzett tapasztalat.
  • Akár folyamatban lévő tanulmányaid mellett is szívesen meghallgatunk.
  • Angol vagy német nyelvtudás szintén előny, de nem elvárás.
  • Bármennyi releváns tapasztalat szóba jöhet. Ez a kapcsolati tőke miatt előnynek számít.
  • Előnyt jelent, ha szolgáltatás értékesítés, account manager területről érkezel, vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel.
  • Jogosítvánnyal és gépjárművel jelentkezők tagadhatatlan előnyt élveznek!
  • Természetesen az útiköltséget 100%-ban mi álljuk, és céges autó használatára is van lehetőség.
  • Hatékony kommunikációra van szükség. A lényeg, hogy barátságosan, asszertíven és megnyerően tudj beszélni az emberekkel.
  • Magabiztos számítógépes ismeretek szükségesek az adott munkavégzéshez. (MS Office és web használat)

Amit ezért cserébe kínálunk:

  • Piaci szintű jövedelmet.
  • Tapasztalati lehetőséget, valamint jelentős szakmai és személyiségfejlődést a HR világ berkein belül.
  • Az ország egyik legnagyobb HR szolgáltatójánál fogsz dolgozni.
  • Hosszútávra tervezünk, így örülünk, ha Te is!
  • Rengeteg minőségi tréning, mely úgy ad értéket, hogy azt közvetlenül a munkádban is hasznosítani tudod.
  • Telefonnal és notebookkal látunk el, valamint természetesen a gépkocsi futását is térítjük.
  • Rendszeres képzésekkel, tréningekkel járulunk hozzá a szakmai fejlődésedhez, mely alkalmak ráadásul egyedi bónuszrendszerünkkel is kecsegtetnek!
  • Jól felszerelt irodai környezetben és fiatalos csapatban végezheted feladataidat.
  • Változatos munkakör, irodai feladatokat és utazást váltogatva.
  • Színvonalas céges rendezvények, karácsonyi parti, farsangi mulatság, nyárnyitó stb.

Munkavégzés helye:

  • Pécs (Baranya megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes, szakmai önéletrajzod a 05233@dologido.hrszoftver.hu email címre!

Kategória:

Kereskedelem/Értékesítés

Jelentkezési határidő:

2019-11-12