Kijáró Szerviztechnikus

Partnerünk, a Linde Magyarország Anyagmozgatási Kft. az alábbi munkakörbe keres kollégát:

A munkavégzés helye: Dél-Buda, Budaörs, Törökbálint, Biatorbágy, Budakeszi

Feladatok:

  • A cég ügyfeleinél lévő anyagmozgatási gépek beüzemelése, karbantartása és magas színvonalon történő szerelése, javítása Pest megye területén

  • Koordinátorokkal való kapcsolattartás, valamint az egyeztetett helyszíni munkák elvégzése

  • Munkákhoz tartozó dokumentációk elkészítése, adminisztratív folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (autószerelő, anyagmozgató-gép szerelő, műszerész, gépész, mezőgazdasági-gép szerelő)

  • B kat. jogosítvány

  • Előny: targoncavezetői jogosítvány

  • Robbanómotoros berendezések karbantartásában és javításában szerzett 2-3 éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren felül mozgóbér és jutalék

  • Céges autó

  • Céges telefon és laptop

  • Hosszútávú munkalehetőség

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2023-05-31