Kiöntőgép-kezelő operátor - Vecsés

Pozíció leírása

ÚJRA FELVÉTEL VECSÉSEN!

Munkát keresel? - Akkor ITT a helyed!

Bérezésed nettó 180.000 Ft és 260.000 Ft között fog alakulni havonta!

Bejárásodról MI gondoskodunk INGYENES CÉGES BUSZOKKAL!

(Települések listája lent található)

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és monotónia- tűrés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó látás és színlátás!
  • 3 műszakos munkarend vállalása ( H-P)

Feladatok

  • Kiöntőgépek kezelése, felügyelete
  • Tekercsek készítése gépek segítségével
  • Szerelési, pattintási feladatainak ellátása
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Munkavégzés során használt gépek kezelése, felügyelete

Mit ajánlunk?

  • KIEMELKEDŐ órabér (Br.1215 Ft-tól)
  • Bejelentett, HOSSZÚ TÁVÚ munkalehetőség
  • EMELT műszakpótlékok (30% - délután, 50% - éjszaka)
  • Túlórapótlékon felüli FIX ÖSSZEGŰ túlóra bónusz
  • CAFETERIA juttatás
  • KÖNNYEN tanulható munkafolyamatok
  • INGYENES céges buszjáratok
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fiatalos, összetartó csapat, ahol minden korosztály képviselteti magát
  • Egyéni képességhez igazodó betanítás, mentori program

Extra

  • Munkavégzés helye: Vecsés
  • Műszakrend: Több műszak (3 műszak)

Az alábbi településekről biztosítunk INGYENES céges buszokat:

Budapest X., XIV., XVI., XVIII., Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Cegléd, Ceglédbercel, Monor, Monorierdő, Üllő, Gomba, Monor, Pilis, Csévharaszt, Vasad, Tápiószecső, Sülysáp, Maglód, Mende, Gyömrő, Nagykáta, Péteri, Pilis, Szentmártonkáta, Tápiószecső, Tápiószentmárton, Ecser, Gyál, Vecsés

Egyéb információ

  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Gépkezelői ismeretek
  • Forrasztói tapasztalat – NEM elvárás!

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10