Komissiózó munkalehetőség Pomázon

Elektromos berendezéseket gyártó és elektromechanikai készülékek összeszerelésével foglalkozó partnercégünk részére keresünk komissiózó munkatársat hosszútávra, azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helyszíne:

  • Pomáz

Feladat:

  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Szállítmányok összekészítése
  • Szállítási okmányok kezelése

Munkaidő:

  • 1 műszakos munkarend. Hétfőtől péntekig napi 8 órában. 7:30-16:00-ig
  • Időnként előfordulhat, hogy később kezdődik a munkaidő, mert később érkezik szállítmány

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Bérezés: nettó 173.000 Ft/hó (túlóra nélkül)
  • Útiköltség térítés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Teljes munkaidős, bejelentett állás

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a hirdetésünk, kérjük jelentkezzen önéletrajza csatolásával.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-10-02