Vállalati kommunikációs munkatárs

A fővárosi tömegközlekedési piac egyik meghatározó vállalata keresi kollégáját

Vállalati kommunikációs munkatárs pozícióba

Feladatok:
  • A vállalat külső-belső kommunikációs stratégiájának fejlesztése
  • Rendezvények szervezése
  • Elégedettségi felmérések elvégzése
  • Plakátok egységesítése
  • Kapcsolattartás külföldi kollégákkal
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Grafikai programismeret
  • Dinamikus, kreatív személyiség
Amit kínálunk:
  • Kimagasló cafeteria juttatás
  • Év végi bónusz
  • Szakmai fejlődési, karrier lehetőség
  • Szép irodai környezet
  • Bejárás teljes körű támogatása
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-04-30