Konyhai kisegítő és eladó

Címkék

Diákmunka

Magabiztosan mozogsz a konyhában és nem riadsz vissza az eladói munkától?

Ebben segítünk most Neked!

Baja elsőszámú rétes-üzlete vár most kisegítő személyzeti és eladói pozícióba!

Amit a munkáról tudni kell:

  • A konyhai feladatok segítése

  • A vásárlók fogadása, kiszolgálása

  • Pénztár kezelése

  • Mindezért cserébe bruttó 926 Ft-os órabért fogsz kapni

Feltételek:

  • Főiskolai aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

  • Betöltött 18. életév

Előnyt jelent:

  •          Vendéglátós tanulmányok vagy végzettség

  •       Konyhai kisegítő és eladói tapasztalat

Ha szeretnéd megalapozni szakmai tudásod, akkor jelentkezz az alábbi lehetőségek egyikén:

  • Keresd meg Matus Évát, ő lesz a mentorod, ő készíti a beosztásod, itt éred el: 06 20 524 2210

  • Emailben: matus.eva@melodiak.hu

Várjuk jelentkezésed!

Kategória:

Diákmunka

Jelentkezési határidő:

2020-06-07

Fizetés:

926 Ft/óra