Pénzügyi munkatárs (6 vagy 8 órás munkaidő) - 55617

középfokú szakirányú végzettség hasonló munkakörben, vállalati oldalon vagy könyvelő irodában szerzett szakmai tapasztalat könyvelő programok, office ismeret rugalmasság önálló munkavégzésversenyképes bér és egyéb juttatások rugalmas munkaidőbeosztás szakmai fejlődési lehetőség támogató munkahelyi légkör, stabil, biztos munkáltató

Elvárások

középfokú szakirányú végzettség hasonló munkakörben, vállalati oldalon vagy könyvelő irodában szerzett szakmai tapasztalat könyvelő programok, office ismeret rugalmasság önálló munkavégzés

Feladatok

a vállalat könyvelési feladatainak teljeskörű elvégzése beszámoló nélkül: kontírozás, könyvelés, számla ellenőrzés- raktári bevétekkel összehangoltan, bank, pénztár könyvelése pénzügyi kimutatások, elemzések készítése cégvezetés részére statisztikák készítése (Intrastat, termékdíj bevalláshoz adatok előkészítése) adminisztrációs feladatok elvégzése

Mit ajánlunk?

versenyképes bér és egyéb juttatások rugalmas munkaidőbeosztás szakmai fejlődési lehetőség támogató munkahelyi légkör, stabil, biztos munkáltató

Kategória:

Adatrögzítés

Jelentkezési határidő:

2023-01-01