Konzervgyári betanított munkalehetőség Pécsről Szigetvárra, céges buszjárattal

Pozíció leírása

Szigetvári konzervgyárba keresünk munkavállalókat

Konzervgyári betanított munkára!

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok

  • Szalag melletti válogatás, minőségellenőrzés

  • Anyagmozgatás, csomagolási feladatok

Amit megbízónk kínál

  • Munkába járás céges buszjáratokkal Pécsről Szigetvárra (az útvonalon több felszállási lehetőséggel)
  • Kétműszakos munkarend  (6:00-18:00, 18:00-6:00)

  • Foglalkoztatási forma: egyszerűsített foglalkoztatás

  • Órabér: bruttó 794 Ft/óra (ami nettó 675 Ft/óra az egyszerűsített foglalkoztatás kedvezőbb adózása miatt)

  • Klimatizált munkakörnyezet

Elvárások

  • 8 általános

  • Érvényes tüdőszűrő

Munkavégzés helye

  • Szigetvár

  • A munkavégzés helye miatt a bejárás Pécsről biztosított, több felszállóhelyen.

Fontos információk

  • Egy-egy műszak 12 órás, és minden műszakban összesen 45 perc étkezési idő van, így 11:15 perc kerül kifizetésre munkabérként.

  • Betanított munkakörben egy nappalos műszak nettó napi 8.190 Ft, egy éjszakás műszak nettó napi 9.064 Ft.

  • Lehetőség van szakmunkás végzettséget igénylő pozíciók betöltésére is, például: targonca vezető, élelmiszertartósító, savanyító és konzervgyártó. Ez esetben a fizetés a következőképpen alakul: a nappalos műszak nettó napi 10.969 Ft, egy éjszakás műszak pedig nettó napi 12.139 Ft.

  • Munkabér kifizetés havonta kétszer: 01-15-ig tartó munkanapokra tárgyhó 20-án 15-től hónap végéig tartó munkanapokra pedig tárgyhót követő hónap 10.-én, csak és kizárólag bankszámlára.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen a hirdetésnél vagy az konzervgyarpecs@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívja a 06-20/251 42 60-as telefonszámot, vagy személyesen is érdeklődhet a Pécs, Rákóczi út 17. szám alatti irodánkban .

Mi történik a jelentkezés után? Hogyan fog munkába állni? Miután leadta jelentkezését, mi felkeressük telefonon és egyeztetünk minden részletet a munkakezdéssel kapcsolatban.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2019-11-22