Kürtöskalács eladó munkalehetőség

Pozíció leírása

Kürtőskalács eladó a belvárosban

2015 óta hungarikum, másik neve botratekercs, és az utóbbi években a balatoni strandok után a nagyvárosok utcáit is meghódította. Turisták bolondulnak érte, randitól a buliból hazafelé botorkálásig mindenféle alkalomra tökéletes. És most te készítheted!

Kürtőskalácsozóba keresünk eladókat korrekt fizetésért.

Budapest III., V., VII. vagy XIII. kerületében dolgozol majd.

A feladat egy vendéglátós(tanonc)nak egyszerű:

  • Kürtőskalács előkészítése és sütése
  • Kávégép és fagylaltgép kezelése
  • Termékek értékesítése (fagylalt, kürtőskalács és kávé)

A munkaidő rugalmas:

  • 3 műszakos folyamatos munkarend napi 8 órában. (9:00-17:00; 14:00-22:00; 16:00-24:00)
  • Előzetes beosztás alapján (rugalmasak a beosztást illetően)

Ami Téged illet:

  • Bér: nettó 210.000 – 240.000 Ft/hó
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kitűnő munkakörnyezet

Érdekel? Akkor jelentkezz, ha ezek illenek rád:

  • legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Angol alapfokú nyelvismeret
  • Rugalmas, segítőkész és nyitott személyiség
  • Pörgős, önálló munkavégzés

Előny a vendéglátásban vagy kereskedelemben szerzett tapasztalat!

Ha alig várod, hogy te is kürtőskalács-illatban dolgozhass, akkor kattints lent a Jelentkezem gombra, vagy küldd el fényképes önéletrajzodat Gerendás Szabolcs kollégánknak az elado@dologido.hrszoftver.hu címre.

Kategória:

Kereskedelem/Értékesítés

Jelentkezési határidő:

2020-03-01