Lakatos (Pilisszentiván)

Hazai és nemzetközi szinten piacvezető, világítótestek gyártásával foglalkozó pilisszentiváni partnercégünk számára keresünk LAKATOS pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Előkészítési, megmunkálási, gyártási feladatok ellátása érvényes dokumentációk, műveleti utasítások alapján.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
- Betöltött 18. életév
- Precíz, pontos, igényes munka, önállóan és csapatban
- Gépipari szakmunkás bizonyítvány vagy hasonló területen szerzett gyakorlat
- Előny: lakatos végzettség

Mit kínálunk?
- Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
- Elérhető NETTÓ bér 240.000-250.000 Ft
- Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
- Cafeteria 12.000 Ft/hó
- Jelenléti bónusz
- Túlóra bónusz
- Ingyenes céges buszjárat Budapest, Esztergom, Piliscsév, Zsámbék, Dorog, Bicske és még számos környező városból
- Utazási költségtérítés
- Színvonalas, modern munkakörnyezet, fiatalos és jó hangulat és kávé kártya
- Rendszeres gyümölcsnapok

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
- Kezdés: azonnal!
- Munkavégzés helye: Pilisszentiván
- Műszakrend: 1 műszakos munkavégzés (06:00-14:30)
- Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva!
További információért hívjon minket bizalommal: +36 20 584 3612

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01