Launch mérnök - Mór

Pozíció leírása

 Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német, legalább középfokú nyelvtudás
  • MS Office ismeret (MS Outlook, MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • SAP ismeret
  • Határozott fellépés
  • Jó problémamegoldó képesség

 Feladatok:

  • Eltérési engedélyek nyomon követése, regisztrálása, kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Új automatizált program (Teamcenter) bevezetése az eltérési engedélyeknél
  • Termék- és folyamatváltozások koordinálása
  • SAP BOM-ok kezelése, összehasonlítása a rajzi BOM-okkal, együttműködés a gyári BOM Analyst kollégával
  • Teamcenter (rajztár) oktatása
  • Új projektekben való részvétel (mintagyártás, R@R koordinálása, kapcsolat tartás a társosztályokkal, központtal)
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Auditokra való felkészülésben való részvétel (evidenciák összegyűjtése a társosztályoktól, dokumentációk összeállítása)

 A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

 A munkavégzés helye:

Mór

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

 A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német/angol nyelvű önéletrajzát a 02440@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

 A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Minőségellenőrzés/Biztosítás

Jelentkezési határidő:

2020-03-05