Lean mérnök - Mór

Pozíció leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Lean rendszer elméletben és gyakorlatban való alkalmazásában tapasztalat
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

 Feladatok:

  • LEAN alapelvek napi szintű alkalmazása és az ehhez kapcsolódó folyamatfejlesztések kezdeményezése
  • Új gyártósorok telepítésének támogatása, LEAN szempontok érvényesítése
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Fejlesztési projektek koordinálása
  • Gyártósori layout és dolgozói munkafolyamatok tervezése
  • Kollégák képzése, képzési terv szakmai felügyelete, esetenként a junior munkatársak betanítása

 A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

 A munkavégzés helye:

Mór

 A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

 A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a 02442@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

 A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Mérnök

Jelentkezési határidő:

2020-03-05