Logisztikai folyamatfejlesztő

Nagy múltú, a logisztikai szektorban szakmailag elismert megbízónkhoz keresünk

munkatársat

Feladatok:

  • Raktár folyamatok ellenőrzése, optimalizálása, kivitelezése, szükség szerint munkautasítások kidolgozása

  • A folyamatok ésszerűsítésére és a szolgáltatás minőségének fejlesztése érdekében javaslatok előkészítése

  • Az osztályához tartozó kollégák irányítása

  • A raktári árukészlet és az összekészített megrendelés ellenőrzése

  • Az anyagfelhasználás ellenőrzése és optimalizálása, költségek csökkentése

  • Riportok és beszámolók készítése a Raktárvezetőnek

  • Kapcsolattartás a megbízókkal, ügyfelekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség

  • Hasonló területen, raktári vagy logisztikai központban szerzett legalább 3 éves tapasztalat

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

  • Ms Office felhasználó szintű ismerete

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Stabil, nyugodt, családias légkör

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:Budapest IX. kerület

  • Munkaidő:Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: logisztikai-folyamatfejleszto_511@starjobs.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Logisztika/Beszerzés

Jelentkezési határidő:

2020-07-11