Manuális tesztelő

Partnerünk portfóliója pénzügyi rendszerek fejlesztése és integrációja, egyedi szoftveres megoldások biztosítása, valamint informatikai tanácsadás illetve portfóliójuk része egy innovatív mesterséges intelligencia alkalmazás is.
Mik lesznek a feladataid?
Üzleti igények felmérése, megértése
Ügyfelekkel való folyamatos egyeztetés és kapcsolattartás
Részvétel a kapcsolódó dokumentáció elkészítésében
Rendszerek megtervezése illetve végrehajtása, tesztelése
Rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelései feladatok koordinálása, felügyeleteElvárások:
Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
Felsőfokú végzettség, gazdasági területen
Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Rendszerszemlélet gondolkodás
Jó problémamegoldó és szervező készség
Precíz és pontos munkavégzés
Erős felhasználó szintű MS Word ismeret

Előny:
Gazdaságinformatikus végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Banki, pénzügyi ismeretek
Tesztelési módszertanok ismerete
Molnár Blanka
blanka.molnar@randstad.huAmit kínál a cég:
Stabil háttér
Fejlődési lehetőség szenior kollégák mellett
Nívós projektek
Családias, kellemes légkör
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület

Kategória:

IT/Telekommunikáció

Jelentkezési határidő:

2019-11-14