Megváltozott munkaképességű kézi csomagoló munkatárs.

Különféle termékek kézi csomagolásával foglalkozó megváltozott munkaképességű* munkatársakat keresünk budapesti műhelyünkhöz

Feladatok:

·        Beérkező termékek tárolásának biztosítása

·        Termékek azonosítóval való ellátása (kód, címke ragasztás)

·        A beérkezett anyagok, áruk le-, illetve felszedése, kicsomagolása

·        Csomagolóeszközök,a szállításra váró anyagok, áruk előkészítése

·        Kézi csomagolás

Elvárások:

·        Monotóniatűrés

·        Munkájára igényes

·        Pontos munkavégzés

·        Megbízhatóság

Munkavégzés helye:

·        Budapest, X. kerület (Határ úti metrómegállóhoz közel)

 Munkaidő:

  • Részmunkaidő- napi 4 óra

* Rendelkezik komplex orvosi szakvéleménnyel, melyben szerepel az egészségkárosodásának mértéke. (szakvéleményét NEM kérjük a jelentkezéséhez csatolni)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük jelentkezzen a megvaltozott-munkakepessegu-kezi-csomago_514starjobs.hu e-mail címen
vagy hívja a 06/1-456-0700 telefonszámot.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-08-31