Mérnök kereskedő

Kedves jelölt! Mérnök kereskedő munkakörbe keresünk partnercégünkhöz munkatársat mérnök kereskedő pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, egy több éve szoros együttműködésben dolgozó csapatba.

Főbb feladataid közé fog tartozni:

  •        Célpiaci szegmens folyamatos figyelemmel kisérése, értékesítési lehetőségek felkutatása
  •        Értékesítési folyamat teljes lebonyolítása, dokumentálása ajánlat elkészítéstől teljesítésig
  •        Értékesítés számára katalógusok, szórólapok, egyéb prezentációs anyagok fordítása, összeállítása
  •        Értékesítés számára kiállításokon, konferenciákon való részvétel, előadások tartása
  •        Kereskedelmi termékek műszaki és kereskedelmi jellemzőinek kimerítő ismerete
  •        Konkurens termékek műszaki és kereskedelmi jellemzőinek ismerete
  •        Kereskedelmi beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás
  •        Kereskedelmi partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  •        Munkaköri feladataiddal kapcsolatos adminisztrációs, nyilvántartási, információnyújtási és ügyviteli feladatok ellátása, illetve annak ellátásáról való gondoskodás

Amivel rendelkezned kell a munkához:

  •        Szakirányú minimum technikusi végzettség (gépész vagy villamos/műszeres)
  •        Angol nyelv középfokú ismerete
  •        Orvosi alkalmassági vizsga
  •        Kft által forgalmazott termékek ismerete
  •        Önálló munkavégzés képessége, szervezőkészség, problémamegoldó képesség, régión belüli mobilitás, teherbírás.

Amivel jutalmazzuk tudásod:

  •        Tudásodnak megfelelő kiemelkedő bérezés
  •        Stabil vállalati háttér
  •        Több éve stabil együttműködésben dolgozó csapat
  •        Céges bulik és rendezvények

Hol is találsz?

  •        Bács-Kiskun megye

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-09-24