Mezőgazdasági idénymunka

Bicsérdi partnerünkhöz keresünk mezőgazdasági betanított munkára munkavállalókat!

Partnerünk növénytermesztéssel foglalkozik bicsérdi és bodai ültetvényeire keresünk most munkavállalókat a különböző idény jellegű feladatok ellátására.

Fontosabb feladatok:

A szezon májusban kezdődik és egészen nyár végéig tart. Májusban a legfontosabb feladatok a gyomlálás, kapálás, és a földek rendbetétele lesz.

Időbeosztás:

Minden hétköznap, reggel 06:00-tól 14:20-ig tart a munkaidő.
Természetesen a munkavégzés függ az adott napi időjárástól, ezért a munka kezdése és a vége ettől függően változhat.

Amire számíthatsz:

  • Ingyenes céges buszjárat
  • Órabér: netto 787 Ft/óra
  • Minden munkához szükséges felszerelés
  • Két hetente kifizetés
  • Biztos munkahely nyár végéig
  • Egyszerűsített foglalkoztatás (napi bejelentéses munkaviszony)

Ami a munkához szükséges:

  • Jó fizikai állóképesség
  • Tapasztalat nem szükséges, de előnyt jelent

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezzen a hirdetésnél vagy a mezogazdasag@dologido.hrszoftver.hu címen. Kérdés esetén hívd a 06-20/374 5232-es telefonszámot.

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-03