Minőségellenőr - Tatabánya

Jártas vagy minőségellenőrzésben? Akkor itt a helyed, nálunk!

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • Megbízható személyiség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Feladatok

  • A gyártásban kötelezően előírt minőségügyi mérések elvégzése
  • Az előírt folyamatok és ellenőrzések dokumentálása
  • A termelés átfogó minőségügyi felügyelete

Mit ajánlunk?

  • Br. 246.750 Ft/hó alapbér
  • Megemelt műszakpótlék (du: 30%, éj: 50%)
  • Negyedévete jelenléti bónusz és Cafeteria utalás SZÉP kártyára
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Kiemelten kulturált, szervezett gyári környezet
  • Motiváló, stabil jövedelem
  • Barátságos légkör, emberközpontú vezetőség
  • Év végi termelési bónusz
  • Kis létszámú csapat
  • Munkába járás támogatása

Extra

  • 3 műszak, 5+2-es munkarend, 8 óra
  •  Munkavégzés helye: Tatabánya-Környei Ipari Park

Egyéb információ

  • Tolómérő használata
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségellenőr végzettség

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-05-07