Minőségügyi mérnök - Isaszeg

A Delego Kft. autóipari műanyag alkatrészek, burkolatok és csatlakozó házak gyártásával foglalkozó partnercége részére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Minőségügyi mérnök Isaszeg

NYUGODT légkör - HOSSZÚ távon - KIEMELKEDŐ BÉREZÉSSEL!! INGYENES céges BUSZJÁRATOK!

Elvárások

  • Autóipari követelmények ismerete (IATF 16949) és munkakör szerinti gyakorlati alkalmazásának készsége
  • Felsőfokú végzettség (Minőségbiztosítás szakirány preferált)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Angol tárgyalási szintű ismerete

Feladatok

  • Beszállítói és vevői kapcsolattartás
  • Reklamációkezelés
  • Belső folyamatok felügyelete, fejlesztése az autóipari szabványok szerint
  • Együttműködés és csapatmunka az autóipari beszállítókkal

Mit ajánlunk?

  • Azonnali kezdés
  • Nyugodt légkör és összetartó csapat várja új munkahelyén
  • Bérsáv: bruttó 400.000 Ft – 600.000 Ft között
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges busz Gödöllőről vagy bejárás támogatás autóra és tömegközlekedésre egyaránt
  • Izgalmas feladatok

Extra

Munkaidő: 8-17 h

Bejárás: céges busz/támogatás

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10