Minőségügyi mérnök - Pápa

Partnerünk, az Astotec Automotive Hungary Bt. számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Minőségügyi mérnök

6 hónapra

Munkavégzés helye: Pápa

Az Astotec Automotive Hungary Bt. egy ausztriai központú vállalatcsoport tagjaként autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozik.

Feladatok:

  • Napi szintű selejtelemzés, a termékekkel kapcsolatos vizsgálatok végrehajtása

  • Gyökérok elemzés és akcióterv készítése - felügyelete (keresztfunkciós csapatban) a fő selejtek gyökérokainak megszűntetésére

  • Vevői és belső reklamációk kivizsgálása (a releváns területen), a rövid- és hosszú távú akciók menedzselése és dokumentálása

  • Szoros kapcsolat és együttműködés a társosztályokkal (termelés, folyamat és termékmérnökség, logisztika..)

  • Heti és havi jelentések készítése és kiértékelése

  • Belső folyamatauditok végrehajtása

  • Vevői és tanúsítói auditok előkészítése és minőségügyi képviselete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Min. 2 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

  • Minőségügyi ismeretek, APQP, P-FMEA, 8D

  • Szabványkövetelmények ismerete IATF16949, VDA6.3

  • Középfokú/kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Amit ajánlunk:

Versenyképes juttatások, izgalmas feladatok, kötetlen munkaidő, remek kollegák, sokszínűség, szép környezet, teljesen barátságos munkaórák, fejlődési lehetőség, különleges, életek mentéséhez gyártott termékek.

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Mérnök

Jelentkezési határidő:

2022-12-31