Munkavédelmi technikus - Mór

Pozíció leírása

Feladatok:

  • Az 1993. évi XCIII. tv. munkabiztonsági szaktevékenységnek minősített feladatok ellátása, felügyelete
  • Munkabiztonsági belső auditok végrehajtása és a javító intézkedések meghozatalában való részvétel, folyamatos koordinálás
  • Kockázatértékelések készítése és felülvizsgálata
  • Munkavédelmi oktatások megtartása
  • Kvázi balesetek, balesetek vizsgálatában és a megelőző intézkedések kidolgozásában való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Középfokú munkavédelmi szakképesítés (munkavédelmi technikus szakképesítés)
  • Minimum 3 éves autóiparban szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés, vonzó juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség, szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a Jelentkezem gombon keresztül, vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 02864@manatwork.hrszoftver.hu  e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-07-06