Műszaki előkészítő területi referens - Közvilágítási megoldások

Pozíció leírása

Műszaki előkészítő területi referens – Közvilágítás terület

Energetikai szolgáltatások területen meghatározó multinacionális partnerünk számára keresünk Műszaki előkészítő területi referens kollégát közvilágítás területre.

Milyen feladatai lesznek?

  • Elektromobilátáshoz kapcsolódó projektek beszerzésére/közbeszerzésére kiírt pályázatokon történő sikeres részvételt támogatja az ajánlatok műszaki, üzleti előkészítésében.
  • Az ajánlatok előkészítését megelőzően támogatja a cég beszerzési tevékenységét az alvállalkozói ajánlatok műszaki specifikációjával az ügyféligények figyelembevétele mellett.
  • Az ajánlatkészítési folyamat részeként szükség esetén részt vesz helyszíni felméréseken, a felmért adatok, információk feldolgozásában.
  • A projektek előkészítése során folyamatosan törekszik az ügyfélelégedettség fenntartására és megoldja az esetlegesen felmerülő problémákat.
  • Hálózati szervezeti egységekkel, alvállalkozókkal és egyéb cégcsoport-tagokkal való együttműködés kialakítása és működtetése a sikeres projektelőkészítésben.
  • A beszerzési / közbeszerzési felhívás megjelenését követően összeállítja az cég általi alvállalkozói beszerzés műszaki specifikációját, szerződés tervezeteit és együttműködik a beszerzési szakterülettel a sikeres alvállalkozói pályáztatásban;
  • Részt vesz az ügyfél részére készített ajánlatok műszaki, üzleti ajánlatrészek összeállításában;
  • Részt vesz az alvállalkozók ajánlatát megalapozó dokumentumok beszerzésében;
  • Részt vesz a projektek műszaki költségeinek összeállításában;
  • Az ajánlat műszaki részei tekintetében döntéselőkészítő javaslatokat készít az önkormányzati beszerzési / közbeszerzési eljárásokon való sikeres részvételre a jövedelemezőségi elvárásokat figyelembe véve

Elvárások:

  • Műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Projekt előkészítői vagy projektmenedzseri tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Egyetemen vagy főiskolán szerzett villamosmérnöki diploma
  • Legalább 3 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Kiemelkedő munkakörnyezet

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2019-11-22