Műszaki értékesítő - Észak-Nyugat Magyarország

Partnerünk, a Linde Magyarország Anyagmozgatási Kft. az alábbi munkakörbe keres kollégát:

Műszaki értékesítő

Munkavégzés helye: Észak-Nyugat Magyarország - Győr-Moson-Sopron megye, Komárom megye, Veszprém megye

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel és tárgyalások folytatása potenciális ügyfelekkel

  • A meglévő ügyfelekkel aktív kapcsolattartás

  • Az ügyfelek teljeskörű műszaki támogatása, szaktanácsadás és javaslattétel fejlesztési lehetőségekre

  • Anyagmozgató eszközök és tartozékok specifikálása, továbbá értékesítése vásárlás, leasing és hosszú távú bérlet konstrukcióban

  • Értékesített gépek és berendezések ügyfélnél történő átadása, közreműködés a kiszállítások optimalizálásában

  • A projektek felügyelete és lebonyolítása a szerződéskötéstől az átadásig

  • Kalkuláció és árajánlat készítése, megrendelések adminisztrációja

  • Riportok, valamint projekt statisztikák elkészítése, CRM rendszer (ügyfél adatbázis) professzionális használata

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztika, közlekedésmérnök, műszaki terület)

  • Aktív angol nyelvismeret szóban és írásban!

  • Microsoft Office programcsomag magabiztos használata

  • B kategóriás jogosítvány

  • 3-5 év értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

  • Negyedéves bónusz

  • Céges autó

  • Céges telefon és laptop

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Kereskedelem/Értékesítés

Jelentkezési határidő:

2023-02-28