Operatív pénzügyi vezető

Keressük dinamikusan fejlődő, régiós piacvezető, online aggregator partnerünk leendő, stratégiai és operatív szinten is gondolkodni és működni képes Operatív pénzügyi vezető kollégáját

Csapatunk gondolkodókból, innovátorokból áll. Nagyra értékeljük azokat a kollégákat, akik szenvedélyes, cselekvésre ösztönző emberek, akik arra késztetik egymást is, hogy kreatív megoldásokat találjanak a problémákra.

Feladatok:
  • A budapesti irodában az operatív pénzügyi tevékenységek felügyelete, illetve a vállalat pénzügyi, számviteli és jelentési rendszereinek irányítása-kezelése
  • Együttműködés a helyi pénzügyi vezetővel a vállalat stratégiájának kidolgozásában azáltal, hogy javítja a jelenlegi tevékenységeket, és a stratégiát pénzügyi tervekké alakítja.
  • Napi pénzügyi műveletek teljes körű kezelése: rendeléskezelés, számlázás és egyéb tranzakciók, pénzügyi adatok áttekintése
  • Az üzleti tevékenységek nyomonkövetése, ideértve a kapcsolódó projektek függőségeinek kezelését, költségvetéseket, szállítói tartozásokat, követeléseket, költségeket stb.
  • Az eredmények folyamatosa jelentése a vezetőség felé
  • Cash flow-k monitoringozása és hatékony kezelése
  • A pénzügyi szabályozások és a jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése a társaság üzleti folyamataival kapcsolatos pénzügyi és adóügyi kockázatok azonosítása érdekében, szükség esetén javaslatokat tesz a hatékonyabb megoldások érdekében
  • Folyamatosan előremutató cselekvési tervek kidolgozása a cég rövid és hosszú távú pénzügyi terveinek megvalósítása érdekében, valamit költségcsökkentései javaslatokat fogalmaz meg
  • Aktív kapcsolattartás a külső partnerekkel pl.: külső könyvelők/bérszámfejtő, könyvvizsgálók, bankárok és törvényben előírt szervezetek
  • Külső auditok levezénylése, auditorok segítése
  • A pénzügyi osztályon dolgozó kollégák menedzselése, teljesítményértékelése, fejlesztendő készségek feltérképezése
Elvárások:
  • Minimum BA diploma üzleti/ gazdasági területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • 3-5 év (ebből legalább 2 év menedzseri) munkatapasztalat számviteli és / vagy pénzügyi elemzésben, nemzetközi környezetben- ebből minimum 2 év pénzügyi/számviteli vezető pozícióban
  • Naprakész számviteli ismeretek, tapasztalat éves vállalati beszámolók összeállításában
  • Magabiztos Excel használat
  • Erős számviteli, eredménykimutatási, pénzügyi és jelentési ismeretek
  • Delegálási és irányítási készség
  • Képesség nagy mennyiségű összetett adat szintetizálására cselekvőképes információvá alakítására
  • Törekvés a hatékony kommunikációra a felső szintű üzleti partnerekkel
  • Erős elemzési, szervezési és időgazdálkodási készség, a szigorú határidők betartása
Előnyök:
  • Mérlegképes könyvelő képesítés – CPA/CMA tanusítvány
Amit kínálunk:
  • Motiváló alapbér és kimagasló bónuszrendszer
  • Vállalati laptop
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség Európa egyik legdinamikusabban növekvő vállalatánál
  • Motivált és tehetséges nemzetközi csapattal való együttműködés lehetőség, valamint rendszeres csapatesemények összekovácsoló erejének megtapasztalása
  • Munkaidő: 8.00-17.00 között
Egyéb:

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-10-28