Operátor - Dunakeszi

A márka az elmúlt több mint 20 évben Európa egyik vezető sport-táplálékkiegészítőjévé fejlődött kiváló ízeinek, egyszerű használhatóságának és számos innovatív megoldásának köszönhetően. Prémium minőségű termékeit több mint 90 országban fogyasztják sportolók és az aktív, egészségtudatos életmód követői. Most operátori munkáddal Dunakesziben hozzájárulhatsz ahhoz, hogy még több emberhez juthasson el ez a kiváló termékcsalád!

Amivel értékeljük munkádat:

  • Ingyenesen és korlátlanul fogyaszthatod a termékeket!
  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes buszjáratok több településről: Budapest, Pilis, Albertirsa, Cegléd, Mogyoród, Vác, Szödliget, Drégelypalánk, Fót, Göd, Kemence, Nagyoroszi, Rétság, Domony, Erdőkertes, Veresegyháza, Csörög, Szátok
  • Modern, barátságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Amiben számítunk a tehetségedre:

  • Alapanyagok termelésre való előkészítése
  • Elkészült termékek csomagolása
  • Az elvégzett munka ellenőrzése

Ezeknek már birtokában vagy:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Előny a gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Monotóniatűrés

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015, Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2019-09-24