Operátor (gépkezelő)

Szükséges végzettség - operator (gépkezelő) munkakörbe keresünk elsősorban férfiakat (8 osztály megléte lenne az elvárás, gyártó környezetben szerezett tapasztalat előnyt jelent, kor: 18-50 között,elsősorban férfi munkavállalókat tudunk foglalkoztatni a munkaköri specifikációk miatt)

Multinacionális gumiabroncsgyártó partnerünkhöz keresünk operátor (gépkezelő) munkakörbe munkatársakat!

Főbb feladatok:

- A betanítás során legjobb tudása szerint a tananyag teljeskörű elsajátítása.

- Felügyelet alatti munkavégzés

- A munkaterület gépeinek eszközeinek optimális és biztonságos üzemeltetése, a munkaterületre vonatkozó követelményeknek, a elvégzett képzéseknek és tanfolyamoknak megfelelően.

- Munkafolyamatok ellenőrzése, szabályozása és kapcsolattartás.

- Napi ellenőrzések végrehajtása, munkajelentések, ellenőrzőlapok kitöltése, szabványok, munkautasítások betartása.

- Munkavédelmi előírások betartása.

-Termék és folyamat nem megfelelősége esetén az érintett termék elkülönítéséről való gondoskodás a gyártási folyamat megállítása, a közvetlen felettesek azonnali tájékoztatása.

- A vállalat gépeinek, berendezéseinek és eszközeinek állagmegóvása, tisztán tartása.

Elvárások:

- Legalább általános iskolai végzettség

- Biztonságos, lelkiismeretes munkavégzés

- Szabálykövetés

- Folyamatos munkarend vállalása

Juttasások:

- Versenyképes fizetés

- Negyedéves jelenléti ösztönző bónusz

- Évvégi bónusz

- 40%-os műszakpótlék  (18:00-tól -6:00-ig)

- Ingyenes buszjárat számos településről

- Ingyenes szálláslehetőség

- Műszaknak megfelelően napi 1 meleg étkezés biztosítása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra a megadott e-mail címen keresztül. Szívesen vesszük, ha elküldi fényképes önéletrajzát is:

Kategória:

Egyéb

Jelentkezési határidő:

2019-11-22