Operátor (Pilisszentiván)

Hazai és nemzetközi szinten piacvezető, világítótestek gyártásával foglalkozó pilisszentiváni partnercégünk számára keresünk OPERÁTOR pozícióba munkatársakat azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Szerelési feladatok ellátása, alkatrészek előkészítése, termékek vizuális ellenőrzése és csomagolása.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Általános iskolai végzettség
  • Betöltött 18. életév
  • Fizikai teherbírás, monotónia tűrés, jó kézügyesség
  • Előny: termékek összeszerelésében szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett főállású munkaviszony fizetett szabadsággal és számos bónusz juttatással egy stabil hátterű cégnél
  • Elérhető NETTÓ bér 180.000-205.000 Ft
  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria + bónuszok
  • Cafeteria 12.000 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz
  • Túlóra bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat BudapestEsztergom, Piliscsév, Zsámbék, Dorog, Bicske és még számos környező városból
  • Utazási költségtérítés
  • Színvonalas, modern munkakörnyezet, fiatalos és jó hangulat
  • Rendszeres gyümölcs napok

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Kezdés: azonnal!
  • Munkavégzés helye: Pilisszentiván
  • Műszakrend: 2 műszakos munkavégzés (06:00-14:30 és 14:30-23:00 óráig)
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-07-05