Operátor (Újhartyán)

Műanyag csomagolóanyagokat gyártó nemzetközi partnerünk számára azonnali kezdéssel OPERÁTOR munkatársakat keresünk Újhartyánba!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Félkész- és kész termékek előállítása, termelés támogatása, csomagoló gép kezelése.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és 40% műszakpótlékkal
  • Elérhető nettó bér 170.000-250.000 Ft
  • Cafeteria bruttó 40.500 Ft/hó próbaidő után
  • Ingyenes céges buszjárat Budapest Népligetből és Ócsa; Inárcs; Kakucs; Újlengyel; Nagykőrös; Dabas; Dánszentmiklós; Kecskemét; Cegléd; Pilis; Lajosmizse és számos környékbeli településről
  • Üzemanyag hozzájárulás 15 Ft/km
  • Kiemelkedően tiszta és rendezett munkakörnyezet

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Újhartyán
  • Műszakrend: folyamatos 12 órás munkarend
  • Szálláslehetőséget a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 584 3612 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01