Operátor (Veszprém)

Ipari gyártó partnerünknél történő munkavégzésre azonnali kezdéssel OPERÁTOR kollégákat keresünk Veszprémbe!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Kis méretű elektronikai termékek forrasztása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Forrasztási tapasztalat elengedhetetlen
  • Jó látás és kézügyesség, mivel kis méretű termékekkel dolgozunk

Mit kínálunk?

  • 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és 60% műszakpótlékkal
  • Elérhető bruttó havi bér 190.000-250.000Ft
  • Teljesítmény bónusz havonta
  • Éves teljesítmény prémium
  • Cafeteria br. 27.500Ft/hó
  • Bejárás támogatás
  • Távolról érkezőknek ingyenes szállás
  • Ingyenes céges buszjárat Csetény, Zirc városokból
  • Bérlet támogatás 100%-ban
  • Tiszta rendezett munkakörnyezet egész évben klimatizáltan

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés kezdete: azonnal
  • Munkavégzés helye: Veszprém
  • Műszakrend: 2 műszakos 8 órás munkarend hétfőtől péntekig (06:00-14:00 és 14:00-22:00 óráig). Munkaidő alatt az ebédidő és a szünetek is biztosítottak.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a „Jelentkezem” gombra kattintva

További információkért hívjon minket bizalommal: +36 20 251 3353 - munkanapokon 9:00-16:00 óra között

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-05-01