Operátor (Zalaegerszeg, Sárvár, Tab)

Nemzetközileg elismert elektronikai gyártással foglalkozó partnerünk számára OPERÁTOR munkatársakat keresünk Zalaegerszegre, Sárvárra és Tabra!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégákra?

  • Összeszerelési folyamatok végzése, termékek ellenőrzése
  • Anyagmozgatás
  • Gépkezelés

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

  • Betöltött 18. életév
  • Általános iskolai végzettség
  • Gyártósoron, termelésben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk?

  • Hosszú távú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Munkába járás szerződéses járatokkal biztosított számos környező településről
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Sárvár, Tab
  • Műszakrend: 3 és 4 műszakos munkarendben
  • Szállást a munkalehetőséghez nem biztosítunk

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy kérjük küldje el nekünk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519,

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Kategória:

Adminisztráció

Jelentkezési határidő:

2020-08-01