Összeszerelő munkatárs (operátor)

Címkék

betanított gyári munka

Autóipari területen gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat több műszakos munkarendbe

pozícióba.

Amit mi biztosítunk:
alapbér, műszakpótlék, vasárnapi pótlék, túlóra lehetőség, bónuszok, cafeteria
a 12 órás munkaidő miatt rugalmasabban beosztható szabadidő
bejárás biztosítása céges busszal vagy munkába járás támogatása
stabil, hosszútávú biztos munkalehetőség
előrelépési lehetőség
tiszta, modern, korszerű munkakörnyezet

Amire szükségünk van:
rendelkezel minimum középfokú végzettséggel
nem okoz gondot a 4 műszakos munkarend vállalása (12 órás munkaidő) és a monoton, álló munkavégzés
a megbízható hozzáállásod mellett jó a kézügyességed
precízen hajtod végre a mindennapi feladataidat

Előny (de nem feltétel!):
ha van gyártásban szerzett tapasztalatod
ha korábban már dolgoztál műszakos munkarendben

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kategória:

Fizikai

Helyszín:

Miskolc

Jelentkezési határidő:

2020-07-13

Fizetés:

170.000-200.000 Ft Ft/óra