Összeszerelő munkatárs Salgótarján

Összeszerelő munkatársakat keresünk Salgótarjánba, további pozíciók is elérhetőek!

Amennyiben érdekel a munka hívj minket a következő számon: 06/30 182 6434

A pozíció betöltéséhez végzettség nem szükséges!

Elvárások

- Alapfokú iskolai végzettség (befejezett 8 általános iskolai tanulmány)

- Pontos, precíz munkavégzés

- Álló munka és több műszakos munkarend vállalása (3)

- Minimális műszaki érzés (gépi szerelés és nem kézi szerelés történik a munkavégzés során)

Feladatok

- Gépi szerelés

- Ablaktörlők és kisebb motorikus alkatrészek szerelése

- Kész termékek vizuális ellenőrzése

- Igény esetén csomagolási feladatok elvégzése

Mit ajánlunk?

- jelenléti bónusz mértéke: bruttó 30 000 Ft/hó

- cafeteria mértéke nettó 15 000 Ft/hó,

Extra

INGYENES CÉGES BUSZ SALGÓTARJÁN 30 KM-ES KÖRZETÉBŐL!

Egyéb információ

Műszaki affinitás

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10