Összeszerelő Tószeg

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Felsőkategóriás kerékpárok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Összeszerelő munkatárs Tószeg Azonnali kezdéssel keressük új munkavállalóinkat!

2 MŰSZAKOS MUNKAREND!

Biztosított bejárás INGYENES buszjáratainkkal! Közepesen nehéz fizikai munka!

Elvárások

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és pontos munkavégzés
  • Álló munka és 2 műszakos munkarend vállalása
  • Minőségi munkára való törekvés

Feladatok

  • Alkatrészek felszerelése a lefestett biciklivázakra
  • Pneumatikus (sűrített levegős) csavarhúzó használatával összeszerelő munkafolyamatok elvégzése
  • A sori összeszerelők munkájának támogatása, segítése
  • Vezetők munkautasításának követése, betartása
  • Gyártási terület rendben tartása

Mit ajánlunk?

  • Bejelentett, hosszú távú munka
  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Több műszakos munkarend
  • Cafeteria
  • Műszakpótlékok havi kifizetése
  • Havi bónusz
  • INGYENES céges buszjáratok

Extra

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy hívjon a 06-20/ 804-8000 telefonszámon, vagy küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre: 00058@hr.delegoallas.hu

Egyéb információ

  • Összeszerelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Monotónia-tűrés
  • Érettségi
  • Szakmai tapasztalat

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-09-10