Betanított munkatárs, szállással - Esztergom

INGYENES Szállás- INGYENES étkezés- Megbecsülés- HOSSZÚ TÁVÚ munka

A pozíció betöltéséhez végzettség NEM szükséges!

PLUSZ br.100.000 Ft Átköltözési bónusz / Megbecsülési díj!

Amennyiben érdekel hívj minket a 06/30 523 5991-es telefonszámon

Elvárások

  • SZERESS dolgozni
  • GONDOLKOZZ hosszú távon
  • VÁLLALD a KETTŐ műszakot és az ÁLLÓ munkavégzést
  • Magas végzettséget NEM kérünk, csupán a 8 általános iskolai végzettséget
  • RENDELKEZZ jó fizikummal, állóképességgel

Feladatok

  • EGYSZERŰ szerelési feladatok ellátása
  • Alkatrészek BEILLESZTÉSE az autó vázába
  • Kézi és gépi eszközök használata
  • Precíz, pontos munkavégzés

Mit ajánlunk?

  • AZONNALI kezdést biztosítunk
  • CSAK kettő műszakban fogsz dolgozni
  • MINDEN hétvégéd SZABAD lesz, amennyiben hazautazol ->  azt TÉRÍTJÜK!!
  • NGYENES szállást biztosítunk
  • INGYENES étkezéssel kalkulálhatsz a munkanapokon
  • KIEMELKEDŐ juttatási csomagod lesz (magas alapbér+bónusz)
  • ALAPOS betanításban részesülsz
  • FOLYAMATOS fejlődési és ELŐRELÉPÉSI lehetőséged lesz (amivel arányosan a béred is emelkedni fog)
  • PRÓBAIDŐ után, további PLUSZ juttatásban lesz részed
  • 13. HAVI FIZETÉST is biztosítunk

Extra

  • Munkavégzés helye: Esztergom
  • Műszakrend: kettő műszak (SZABAD hétvégék)

Egyéb információ

  • JÓL JÖHET, ha gyártásban / termelésben szerzett több éves tapasztalattal rendelkezel – DE NEM FELTÉTEL!

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-05-01