Pénzügyes munkatárs

Közepes méretű, a logisztikai szektorban szakmailag elismert megbízónkhoz keresünk

Pénzügyi munkatárs

pozícióba kollégát

Feladatok:

  • Számlázás előkészítése, kimenő számlák készítése és a hozzájuk kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

  • Alvállalkozói számlák ellenőrzése

  • Iktatás, archiválás

  • Főkönyvi egyeztetések

  • Vevőkkel, alvállalkozókkal való kapcsolattartás, telefonok kezelése

  • Egyéb pénzügyhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok (Excel táblázatok naprakész, pontos vezetése, nyomon követése, egyeztetése, statisztikák vezetése)

  • Társosztályokkal való együttműködés, adatszolgáltatás

Elvárások:

  • Legalább középfokú, pénzügyi területen szerzett végzettség

  • Legalább 3 éves releváns pénzügyi tapasztalat

  • Vállalat irányítási rendszerek kezelésében szerzett tapasztalat

  • Alapfokú angol nyelvtudás

  • Magas szintű számítógépes ismeretek, magabiztos Excel tudás

  • Precíz és pontos munkavégzés, és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Navision program használatában szerzett jártasság

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség

  • Stabil, nyugodt, családias légkör

  • Szakmai fejlődés, továbbképzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:Budapest IX. kerület

  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi címre: penzugyes-munkatars_525@starjobs.hu

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Starjobs Magyarország Kft.

Kategória:

Adminisztráció/Irodai munka

Jelentkezési határidő:

2020-08-29