Pénzügyi munkatárs - Esztergom

Pozíció leírása

Feladatok:

  • A gazdasági racionalizmus, a nyereség szempontjából figyeli a folyamatokat
  • A beérkező pénzügyi adatok alapján költségcsökkentési lehetőségeket keres
  • Ezeket a lehetőségeket a társosztályokkal együttműködve ellenőrzi, kidolgozza, közvetlen vezetője és az ügyvezető felé prezentálja
  • Új rendszerek, folyamatok tervezésében vesz részt, bevezetésüket követően pénzügyi ellenőrző méréseket tervez és készít
  • A beszerzéstől a gyártáson keresztül az értékesítésig minden folyamatot ismer gazdasági oldalával egyetemben
  • Részt vesz a társaság könyvelési feladatainak ellátásában a vezető szakmai irányítása mellett
  • Részt vesz a pénzügyi, banki tranzakciók lebonyolításában
  • Havi, negyedéves, féléves és éves számviteli zárások/jelentések készítése a könyvelési vezető szakmai irányításával
  • Negyedéves, féléves, éves jelentések auditra történő előkészítése – aktív részvétel az audit során – IFRS szerinti jelentések készítése, könyvelése
  • Költségvetési szervek, adóhatóság, egyéb intézmények felé tv. szerinti jelentések, bevallások és statisztikák elkészítése a főkönyvelő szakmai irányításával
  • Tárgyi eszköz nyilvántartási, értékcsökkenési feladatok ellátása a főkönyvelő szakmai irányításával

 Elvárások:

    • Középfokú pénzügyi végzettség, felsőfokú előny
    • Mérlegképes könyvelői végzettség előny
    • Legalább 1 éves tapasztalat hasonló munkaterületen
    • Társalgási szintű angol nyelvismeret

    A munkáltató ajánlata:

    • Versenyképes alapbér
    • Juttatások: Jelenléti bónusz, Cafetéria
    • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
    • Szakmai fejlődés, képzések

    A munkavégzés helye:

    Esztergom

    A jelentkezés módja:

    Kérjük, küldje el önéletrajzát a 02810@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre.

    Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál a +3620 331 19 45-ös mobilszámon.

    (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

    (Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

    (Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

    Kategória:

    Pénzügy/Számvitel

    Jelentkezési határidő:

    2020-03-05