Présgépkezelő munkalehetőség Szekszárdon!

Pozíció leírása

Két műszakba várunk présgépkezelőnek, Szekszárdra!

Az alábbi feladataid lesznek:

- Présgépeken fogsz termékeket gyártani,

- ezeket a termékeket minőségileg ellenőrzöd,

- ellátod a belső anyagmozgatási feladatokat,

- kezeled a dokumentációkat,

- elvégzed a présgépek alapbeállításait (olajfeltöltés,tisztítás, hengercsere, stb.).

Tőled az alábbiakra van szükségünk:

- 8 általános iskolai végzettség

- pontos, megbízható, aktív személyiség

- gépkezelői munkatapasztalat

- targoncás jogosítvány és hasonló területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Munkádért cserébe a következőket kapod:

- szakmai fejlődési lehetőség

- összetartó, támogató munkacsapat és munkahely,

- határozatlan idejű szerződés

- kétműszakos munkarend

- bruttó 211..000 Ft kezdő kereset, mely a próbaidő után 223.000 Ft-ra emelkedik

- próbaidő után cafeteria és lojalitási prémium

Itt tényleg hosszútávra terveznek veled!

Most pedig már csak egy jelentkezés választ el leendő munkahelyedtől.

Így lehet a Tiéd az állás:

Kattints a Jelentkezem gombra (ha még nem regisztráltál nálunk, akkor tedd  meg: ez csak pár perc). Vagy küldd el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre:

04853@dologido.hrszoftver.hu

További információt a megadott elérhetőségek valamelyikén, Visi Boglárkától kérhetsz.

Várjuk jelentkezésed!

Kategória:

Fizikai/Betanított munka

Jelentkezési határidő:

2020-06-30