Preventív elektromos karbantartó

Pozíció leírása

"Büki partnercégünk részére keresünk

munkatársat.
Tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
Végzettség: Szakképzés
Feladatok:
  • Megelőző karbantartási feladatok elvégzése, és az üzemviteli karbantartók helyettesítése a felettes, vagy a felettes által kijelölt mérnökségi tag által meghatározott területen és időben.
  • A felmerülő gép-, alkatrészhibák gyors és szakszerű elhárítása, dokumentálása. Aktív részt vétel a hibák elemzésében.
  • A napi tevékenységhez tartozó adminisztrációs munka elvégzése. (SAP idő visszajelentések, ellenőrzési dokumentumok, műszakjelentés töltése)
  • A karbantartók felügyelete alá tartozó területeken a rend fenntartása, a takarításra vonatkozó utasításban szereplő feladatok elvégzése. (műhely, létratároló, drótos raktár, matricaszerelő helyiség).
  • Az üzemben a karbantartók részére kiadott szerszámok folyamatos ellenőrzése érték és állagmegóvása! A vonatkozó utasításokban foglaltak szerinti letár elvégzése.
  • Villamosipari szabványok betartása a munkavégzés során.

Kategória:

Logisztika/Beszerzés

Jelentkezési határidő:

2020-01-06