Projekt Manager gyakornok

Címkék

Diákmunka

Budapesti gyógyszeripar partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • A Primary Care Üzletág napi munkájának támogatása
  • Az orvosi vezető, és az orvosmenedzserek támogatás
  • Önálló projektmenedzsment: promóciós anyagok adaptálása belföldi és külföldi ügynökségekkel együttműködve, rendezvényszervezés, digitális kampányok koordinálása
  • Adatgyűjtés, adatelemzés, adatbázis kezelés és prezentáció készítése
  • Segítségnyújtás külföldi és belföldi kongresszusok szervezésében, adminisztráció
  • Meetingek szervezése belső és külső helyszíneken egyaránt
  • Promóciós anyagleltár kezelése, kapcsolattartás orvoslátogatókkal
  • Adminisztratív támogatás: dokumentáció és feljegyzések készítése; szerződések és számlák kezelése; beszerzési igények kezelése, engedélyeztetés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgató
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word) ismerettel rendelkezik
  • Angol nyelvtudása erős mind szóban mind írásban
  • Jó szervezési és kommunikációs készségekkel bír
  • Önálló, pro-aktív személyiség
  • Heti minimum 20 óra vállalása
Amit kínálunk:
  • Bepillantást nyerhetsz egy multinacionális cég speciális üzletágának működésébe
  • Valós szakmai feladatok és felelősségi kör
  • Rugalmas munkavégzés

Fizetés: bruttó 1300 Ft/óra

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató

Kategória:

Diákmunka

Jelentkezési határidő:

2020-04-30